Son X-Men filmin galası New York'ta yapıldı

Son X-Men filmin galası New York'ta yapıldı

Bir süredir merakla beklenen X-Men sersinin yeni filmi, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filminin prömiyeri New York'ta oyuncuların katılımıyla gerçekleşti.

InvisionHugh Jackman, Jennifer Lawrence, James McAvoy ve Michael Fassbender gibi oyuncuları bir araya getiren filmin galasına, Hollywood'un bir çok tanınmış siması da katılım gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde filmin yönetmeni Bryan Singer hakkında ortaya çıkan çocuk tacizi suçlamaları sebebiyle, yönetmen galaya katılmadı.

Filmin oyuncuları konuyla ilgili soruları cevapsız bıraktı. Profesör Xavier karakterini canlandıran Patrick Stewart "Bryan iyi ve başarılı bir yönetmen. Ciddi bir sinemacı, insan hayatında bu tarz karmaşık dönemler yaşayabilir" şeklinde konuştu.

Filmin yapımcılarından Hutch Parker, "Bryan Singer da, ben de film için çok heyecanlıyız. Son bir kaç haftadır sürekli görüşüyoruz" dedi. Gazetecilerin yönetmen hakkında ortaya çıkan çocuk tacizi ile ilgili sorularını yanıtsız bıraktı. Konuyla ilgili yönetmenin avukatları bir süre önce, ortaya çıkan iddiaları asılsız bulurken, Bryan Singer’ın suçsuz olduğunun ortaya çıkacağını söylemişti. Avukat ayrıca, davanın Singer’ın son filmi X-Men: Geçmiş

Günler Gelecek filminin vizyona girmesinden 1 ay önce açılması, zamanlamasıyla dikkat çekti.

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filmi, 23 Mayıs'ta vizyonda olacak.

Okunma Sayısı: 1301