J.K. Simmons yeni nesil Terminator filminde rol alacak

J.K. Simmons yeni nesil Terminator filminde rol alacak

 

İlk Örümcek Adam üçlemesinin sevilen aktörü J.K. Simmons yeni nesil Terminator'de rol alacak.
J.K Simmons
Sam Raimi'nin beyazperdeye uyarladığı Örümcek-Adam (Spider-Man) üçlemesinde yer alan ve kahramanımızın belalı patronu olarak tanıdığımız Jonah Jameson bambaşka bir diyara, Terminator evrenine transfer oluyor. Aksi ve asabi bir karakter olan Jameson'a can veren J.K. Simmons, Terminator: Genesis filminde alkolik bir dedektif rolünde olacak.
The Hollywood Reporter'ın haberine göre Simmons'ın karakteri ilk Terminator filminden başlayarak hikayenin şu anki kısmına kadar Sarah Conner dosyasını takip eden depresif, alkolik, kısacası bir yitik biri. Conner ailesinin başından geçen akılalmaz olayları takıntı haline getiren dedektif kendini bir anda bambaşka bir dünyada bulacak.
Arnold Schwarzenegger'in geri döneceği filmde Sarah Conner'ı Emilia Clarke, Kyle Reese'i Jai Courtney ve John Conner'ı ise Jason ClarkeClarke canlandıracak. Terminator: Genesis filmi 26 Haziran 2015'te vizyona girecek.

İlk Örümcek Adam üçlemesinin sevilen aktörü J.K. Simmons yeni nesil Terminator'de rol alacak.

J.K SimmonsSam Raimi'nin beyazperdeye uyarladığı Örümcek-Adam (Spider-Man) üçlemesinde yer alan ve kahramanımızın belalı patronu olarak tanıdığımız Jonah Jameson bambaşka bir diyara, Terminator evrenine transfer oluyor. Aksi ve asabi bir karakter olan Jameson'a can veren J.K. Simmons, Terminator: Genesis filminde alkolik bir dedektif rolünde olacak.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre Simmons'ın karakteri ilk Terminator filminden başlayarak hikayenin şu anki kısmına kadar Sarah Conner dosyasını takip eden depresif, alkolik, kısacası bir yitik biri. Conner ailesinin başından geçen akılalmaz olayları takıntı haline getiren dedektif kendini bir anda bambaşka bir dünyada bulacak.Arnold Schwarzenegger'in geri döneceği filmde Sarah Conner'ı Emilia Clarke, Kyle Reese'i Jai Courtney ve John Conner'ı ise Jason ClarkeClarke canlandıracak. Terminator: Genesis filmi 26 Haziran 2015'te vizyona girecek.

 

Okunma Sayısı: 1032