Gaye Gürsel köprüden atladı!

Gaye Gürsel köprüden atladı!

Kurtlar Vadisi Pusu dizinde Polat Alemdar’ın ( Necati Şaşmaz) kardeşi Safiye rolü ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Gaye Gürsel kendini köprüden attı.
 
Meleklerin Mucizesi filminde başrolü Hakan Türkşen ile paylaşan Gürsel, rol gereği intihar etti. Galata Köprüsünde gerçekleştirilen çekimde, dublör kullanmayan ünlü oyuncu yönetmen Biray Dalkıran’ın isteği üzerine kendini 15 metre yükseklikten serin sulara bıraktı. Vatandaşların gerçek bir intihar sanıp, köprüde toplanmasına neden olan olay çevrede büyük heyecan yarattı.
 
Hiç çekinmeden köprüden atlayan Gürsel ‘’ O kadar yüksekten nasıl atladığıma ben bile şaşırdım. Tek hatırladığım su çok soğuktu. Ama intihar sahnesinin gerçekçi olması gerekiyordu, rolümün gereğini yaptım’’ dedi
 
Gaye Gürsel 4 Nisan’da vizyona girecek olan Meleklerin Mucizesi filminde Melek karakteri ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor
Film Hakkında…
 
Geçmişin izlerinden kurtulamayan ve kendini affedemeyen Hakan’ın    ( Hakan Türkşen )  mucizelerle dolu hayatına ışık tutan ‘MELEKLERiN MUCİZESİ’  izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Nur Türkşen ve Alev Toprakoglu Uzma tarafından senaryolaştırılan ve başrollerini Hakan Türkşen ile Gaye Gürsel’in paylaştığı film 4 Nisan’da vizyona giriyor.
 
Yazz Film Yapım’ın hayata geçirdiği ‘MELEKLERİN MUCİZESİ’nin yönetmenliğini  Biray Dalkıran üstlendi. Başrollerinde Hakan Türkşen ve Gaye Gürsel’in yer aldığı yapımda Cem KILIÇ, Altan Erkekli, Ayşen Gruda, Dilek Serbest, Murat Parasayar ve Yıldız Asyalı gibi bir çok başarılı oyuncu biraraya geldi.
 
‘MELEKLERLE TANIŞMAK İÇİN İYİ BİR FIRSAT...’
 
Hakan’ın    ( Hakan Türkşen )   şanssızlık ve sıkıntılarla dolu yaşamının, meleğinin ( Gaye Gürsel ) hayatina girmesi ile değişimini  anlatan umut dolu  bir film,  seyircinin de meleklerle tanışmasına fırsat olacak.Bu romantik komedide izleyici sürükleyici bir hikayeye tanık olurken,  hem gülecek hem de inanılması güç olaylarla karşılaşacak.
Sezonun en eğlenceli ve iddialı yapımları arasında olan ‘MELEKLERİN MUCİZESİ’  4 Nisan’da sinema severler ile buluşacak.

Okunma Sayısı: 1144