Cem Yılmaz'ın Filminden Yeni Gelişmeler

Cem Yılmaz'ın Filminden Yeni Gelişmeler

Avustralyalı aktör Russell Crowe'un Türkiye'de çekmeyi planladığı filmine katılacak olan Türk oyuncular yavaş yavaş belli oluyor.

Russell Crowe geçtiğimiz aylarda Türkiye'ye gelmiş, geniş bir araştırma ve geziden sonra ülkesine geri dönmüştü. Bu süreçte Cem Yılmaz ile tanışan, hatta Twitter üzerinden onla ilgili espirili tweet'ler atan aktör daha sonra en son Kelebeğin Rüyası filmi ile gündeme gelen Yılmaz Erdoğan ile buluşmuştu.

I. Dünya Savaşı sonrası kayıp oğullarını aramak için İstanbul'a gelen Avustralyalı bir babayı canlandıracak olan aktör, The Water Diviner adlı film için 2011 yılından beri iş üzerinde. Olga Kurylenko'nun, filmde geçen otelin Türk sahibesine can vereceği yapımda rol alacak olan isimlerden biri de beklendiği gibi Cem Yılmaz.


 

Variety'nin haberine göre kadroya katılan tek Türk oyuncu Cem Yılmaz da değil. Yılmaz Erdoğan oyuncu kadrosuna resmi olarak katılmışken, Mert Fırat'ın adı da halen dedikodu kulislerinde dolaşıyor. Türk oyuncuların birer Ordu görevlisini canlandıracağını söyleyen kaynaklar film için Avustralyalı aktör Russell Crowe'un rüya projesi tanımını kullanıyorlar.

Okunma Sayısı: 1349