12. Filmmor kadın filmleri festivali başladı!

12. Filmmor kadın filmleri festivali başladı!

 

12. Uluslararası Filmmor Kadın Filmleri Festivali'nin İstanbul ayağı yine dopdolu!
Bu yıl 12. defa izleyiciyle buluşan Filmmor Kadın Filmleri Festivali'nin İstanbul ayağında, sinemaseverleri yine dopdolu bir seçki bekliyor!
Bu yıl ayrıca Mersin, Adana ve Bodrum'da düzenlenecek olan festivale, İstanbul Modern, Pera Müzesi ve Fransız Kültür Merkezi ev sahipliği yapacak! 15 Mart - 20 Nisan arasında devam edecek olan festivalin 16 Mart Pazar günü izleyiciye sunulacak seçkisi, Pera Müzesi ve İstanbul Modern'de takip edilebilecek!
"Cüzdan Kadının Özgürlüğüdür!" temalı 12. Filmmor Kadın Filmleri Festivali'nin 16 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek programı ise şöyle;

12. Uluslararası Filmmor Kadın Filmleri Festivali'nin İstanbul ayağı yine dopdolu!

Bu yıl 12. defa izleyiciyle buluşan Filmmor Kadın Filmleri Festivali'nin İstanbul ayağında, sinemaseverleri yine dopdolu bir seçki bekliyor!Bu yıl ayrıca Mersin, Adana ve Bodrum'da düzenlenecek olan festivale, İstanbul Modern, Pera Müzesi ve Fransız Kültür Merkezi ev sahipliği yapacak!

15 Mart - 20 Nisan arasında devam edecek olan festivalin 16 Mart Pazar günü izleyiciye sunulacak seçkisi, Pera Müzesi ve İstanbul Modern'de takip edilebilecek!"Cüzdan Kadının Özgürlüğüdür!" temalı 12. Filmmor Kadın Filmleri Festivali'nin 16 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek programı ise şöyle;

Okunma Sayısı: 1057