IMDB PUANI 6.5

Sizin Oylarınız:

6.1/10 (32 oy)

Fragmans Puanı:
Bahar Tatili
Kategori
Dram
Bahar Tatili

Faith, Brit, Candy ve Cotty müthiş bir bahar tatili (spring break) geçirmenin hayalini kuran dört çılgın arkadaştır. Fakat sıradan genç kızlardan farkları, uçuk planlarıdır. Fakat biriktirdikleri paralar yola ancak yetince, çareyi ciddi bir soygun yapmakta bulurlar ve de başarırlar! Şimdi ellerinde tatil boyu deli gibi eğlenecekleri kadar çok paraları vardır. Her genç gibi bahar tatilinde partinin ve kokainin dozunu kaçırınca kendilerini kodeste bulurlar. Tam kurtulamayacaklarını düşünürken, Alien adında bir adam çıka gelir ve bu kızların kefaletini ödeyip, serbest kalmalarını sağlar. Alien, bölgenin yerel uyuşturucu ağlarını ele geçirmektedir ve uyuşturucu işinden yüklü miktarda para kazanmıştır. Brit, Candy ve Cotty bu vahşi hayata adapte olmakta pek de sorun çekmeyeceklerdir.

Selena Gomez, Ashley Benson, Vanessa Hudgens, Rachel Korine ve James Franco'nun başrolleri paylaştığı bu sıra dışı ve kışkırtıcı filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise dördüncü uzun metrajlı işine imza atan Harmony Korine üstleniyor.

Bahar Tatili filminin oyuncuları
James Franco, Vanessa Anne Hudgens, Selena Gomez, Jeff Jarrett, Ashley Benson, Rod Grant, Rachel Korine, Ashley Lendzion, Heather Morris, B.J. Parker
Bahar Tatili filminin yönetmeni
Harmony Korine
Bahar Tatili filminin vizyon tarihi
10 Mayıs 2013

Bu film için henüz bir yorum eklenmedi...